ons

team

Als betrokken arbodienst vinden wij het belangrijk dat je weet wie wij zijn. Hieronder vind je dan ook een overzicht van al onze medewerkers. Sta je er binnenkort zelf ook bij? Bekijk hier onze vacatures. Of lees eerst iets meer over wie wij zijn.

Regio Noord-Oost

Caroline Kolkman

Regiomanager / lid MT
c.kolkman@debedrijfspoli.nl

Rik Menting

Bedrijfsarts/stafarts/lid MT
BIG: 89022747401
r.menting@debedrijfspoli.nl

Edo Kraaier

Bedrijfsarts
BIG: 19022214401
e.kraaier@debedrijfspoli.nl

Jacqueline Janssen

Bedrijfsarts/bedrijfsgeneeskundig
specialist Exparzo
BIG: 9031273301
j.janssen@debedrijfspoli.nl

Thea Maathuis

Bedrijfsarts
BIG: 19025998001
t.maathuis@debedrijfspoli.nl

Koen Venne

Bedrijfsarts
BIG: 49912070801
k.venne@debedrijfspoli.nl

Jeanne Margot Kroese

Bedrijfsarts
BIG: 49053000601
j.kroese@debedrijfspoli.nl

Dieuwke Planting

Arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 49916784801
d.planting@debedrijfspoli.nl

Roel van Dijck

Arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 69922465101
r.vandijck@debedrijfspoli.nl

Jessica Oudenampsen

Suzanne Mul

Arts
BIG: 89926659201
s.mul@debedrijfspoli.nl

Jedidja Kling

Adviseur inzetbaarheid
j.kling@debedrijfspoli.nl

Marjan Rozendal

Coach arbeid & gezondheid
m.rozendal@debedrijfspoli.nl

Denise de Romph

Coach arbeid & gezondheid
BIG: 59019309730
d.deromph@debedrijfspoli.nl

Koert Maas

Coach arbeid & gezondheid
BIG: 69044618804
k.maas@debedrijfspoli.nl

Marcel Oudijk

Coach arbeid & gezondheid
BIG: 59012122930
m.oudijk@debedrijfspoli.nl

Björn Geefhuizen

Coach arbeid & gezondheid
b.geefhuizen@debedrijfspoli.nl

Wietske Gougon-Kerkhof

Coach arbeid & gezondheid
w.gougon@debedrijfspoli.nl

Manon Geesink

Coach arbeid & gezondheid
m.geesink@debedrijfspoli.nl

Marloes Voogsgeerd

Coach arbeid & gezondheid
m.voogsgeerd@debedrijfspoli.nl

Andrea Koops

Coach arbeid & gezondheid
a.koops@debedrijfspoli.nl

Regio Zuid-Oost

Marije Reus

Regiomanager/lid MT
m.reus@debedrijfspoli.nl

Marc Brouwers

Bedrijfsarts/bedrijfsgeneeskundig
specialist Exparzo
BIG: 49049563401
m.brouwers@debedrijfspoli.nl

Haidy van Troon

Bedrijfsarts
BIG: 49049540701
h.vantroon@debedrijfspoli.nl

Jan Konijnenburg

Bedrijfsarts
BIG: 59046432101
j.konijnenburg@debedrijfspoli.nl

Huub Derksen

Bedrijfsarts
BIG: 29020612901
h.derksen@debedrijfspoli.nl

Jan Groenen

Bedrijfsarts
BIG: 19021216201
j.groenen@debedrijfspoli.nl

Femke Roelofs

Bedrijfsarts
BIG: 99054856201
f.roelofs@debedrijfspoli.nl

Rowan Schuijling

Arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 99918904101
r.schuijling@debedrijfspoli.nl

Rob van Vliet

Arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 79064274601
r.van.vliet@debedrijfspoli.nl

Inge Boers

Arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 890497113201
i.boers@debedrijfspoli.nl

Marjolein Rol

Arts
BIG: 19919713001
m.rol@debedrijfspoli.nl

Marleen Veenstra

Arts
BIG: 49915766601
m.veenstra@debedrijfspoli.nl

Lianne Claessen

Arts
BIG: 19928417001
l.claessen@debedrijfspoli.nl

Robert Schoenaker

Arts
BIG: 99926719301
r.schoenaker@debedrijfspoli.nl

Pie Wessels

Adviseur inzetbaarheid
p.wessels@debedrijfspoli.nl

Hilde Wijers

Coach arbeid & gezondheid
h.wijers@debedrijfspoli.nl

Hetty Nabuurs

Coach arbeid & gezondheid
BIG: 19010604030
h.nabuurs@debedrijfspoli.nl

Saskia van Vliet

Coach arbeid & gezondheid
BIG: 29029954430
s.vanvliet@debedrijfspoli.nl

Janneke Lichtenberg

Coach arbeid & gezondheid
j.lichtenberg@debedrijfspoli.nl

Tonnie Mans

Coach arbeid & gezondheid
t.mans@debedrijfspoli.nl

Marco Tom

Coach arbeid & gezondheid
m.tom@debedrijfspoli.nl

Leon Heilkens

Coach arbeid & gezondheid
BIG: 29029954430
l.heilkens@debedrijfspoli.nl

Servicebureau Algemeen

Werner Jacobs

Operationeel manager / lid MT
w.jacobs@debedrijfspoli.nl

Chantal van Coolwijk

Sandra van de Kamp

Algemeen medewerker servicebureau
s.vandekamp@debedrijfspoli.nl

Maud Oosterheert

Jolanda van Dijk-Rossen

Jip Kamerbeek

Servicebureau Regio -Noord Oost

Diana Ehren

Medewerker servicebureau/coördinator
d.ehren@debedrijfspoli.nl

Miranda Peters

Medewerker servicebureau /
interventie coördinator
m.peters@debedrijfspoli.nl

Eminenur Özdemir

Medewerker servicebureau
e.ozdemir@debedrijfspoli.nl

Debby van den Hoogen

Medewerker servicebureau /
doktersassistente
d.vandenhoogen@debedrijfspoli.nl

Paulien Mulder

Medewerker servicebureau
p.mulder@debedrijfspoli.nl

Lieke van Thiel

Medewerker servicebureau
l.vanthiel@debedrijfspoli.nl

Servicebureau Regio Zuid -Oost

Dinand van Haaren

Medewerker servicebureau
d.vanhaaren@debedrijfspoli.nl

Mariska Stenssen

Medewerker servicebureau
m.stenssen@debedrijfspoli.nl

Rixt van der Heijden

Medewerker servicebureau /
doktersassistente
r.vanderheijden@debedrijfspoli.nl

Angelina Verweijen-Rosmalen

Medewerker servicebureaa.verweijen@debedrijfspoli.nl

Yvette Janssen

Medewerker servicebureau
y.janssen@debedrijfspoli.nl

Tamara Moerbeek

Medewerker servicebureau
t.moerbeek@debedrijfspoli.nl

Birgit Degen – Gradussen

Medewerker servicebureau
b.degen@debedrijfspoli.nl

Jack Cox

Medewerker servicebureau
j.cox@debedrijfspoli.nl

Commercie

Annette in den Bosch

Margriet Verhagen

Tessa Siebers

Projectbureau /
contractadministratie
t.siebers@debedrijfspoli.nl

Max Wieringa

Directeur

Ton Theloosen