Ons team

Als betrokken arbodienst vinden wij het belangrijk dat je weet wie wij zijn. Hieronder vind je dan ook een overzicht van al onze medewerkers. Sta je er binnenkort zelf ook bij? Bekijk hier onze vacatures. Of lees eerst iets meer over wie wij zijn.

Regio Noordoost

Caroline Kolkman
regiomanager/ lid MT
c.kolkman@debedrijfspoli.nl

Rik

Rik Menting
bedrijfsarts/stafarts/lid MT
BIG: 89022747401
r.menting@debedrijfspoli.nl

Edo

Edo Kraaier
bedrijfsarts
BIG: 19022214401
e.kraaier@debedrijfspoli.nl

Jacqueline Janssen

Jacqueline Janssen
bedrijfsarts/bedrijfsgeneeskundig specialist Exparzo
BIG: 9031273301
j.janssen@debedrijfspoli.nl

Thea

Thea Maathuis
bedrijfsarts
BIG: 19025998001
t.maathuis@debedrijfspoli.nl

Koen Venne
bedrijfsarts
BIG: 49912070801
k.venne@debedrijfspoli.nl

Dieuwke

Dieuwke Planting
arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 49916784801
d.planting@debedrijfspoli.nl

Jeanne Margot Kroese

Jeanne Margot Kroese
arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 49053000601
j.kroese@debedrijfspoli.nl

Roel

Roel van Dijck
arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 69922465101
r.vandijck@debedrijfspoli.nl

Jessica Oudenampsen
arts
BIG:19926845601
j.oudenampsen@debedrijfspoli.nl

Suzanne Mul
arts
89926659201
s.mul@debedrijfspoli.nl

Jedidja

Jedidja Kling
adviseur inzetbaarheid
j.kling@debedrijfspoli.nl

Marjan kleur

Marjan Rozendal
coach arbeid & gezondheid
m.rozendal@debedrijfspoli.nl

Denise

Denise de Romph
coach arbeid & gezondheid
BIG: 59019309730
d.deromph@debedrijfspoli.nl

Koert

Koert Maas
coach arbeid & gezondheid
BIG: 69044618804
k.maas@debedrijfspoli.nl

Marcel Oudijk

Marcel Oudijk
coach arbeid & gezondheid
BIG: 59012122930
m.oudijk@debedrijfspoli.nl

Bjorn

Björn Geefhuizen
coach arbeid & gezondheid
b.geefhuizen@debedrijfspoli.nl

Wietske Gougon-Kerkhof
coach arbeid en gezondheid
w.gougon@debedrijfspoli.nl

man onbekend

Manon Geesink
coach arbeid en gezondheid
m.geesink@debedrijfspoli.nl

Regio Zuidoost

Marije Reus

Marije Reus
regiomanager/lid MT
m.reus@debedrijfspoli.nl

Marc Brouwers
bedrijfsarts/bedrijfsgeneeskundig specialist Exparzo
BIG: 49049563401
m.brouwers@debedrijfspoli.nl

Haidy

Haidy van Troon
bedrijfsarts
BIG: 49049540701
h.vantroon@debedrijfspoli.nl

Jan Konijnenburg

Jan Konijnenburg
bedrijfsarts
BIG: 59046432101
j.konijnenburg@debedrijfspoli.nl

Huub

Huub Derksen
bedrijfsarts
BIG: 29020612901
h.derksen@debedrijfspoli.nl

Jan Groenen
bedrijfsarts
BIG: 19021216201
j.groenen@debedrijfspoli.nl

Monique Derikx
bedrijfsarts
BIG: 69914260501
m.derikx@debedrijfspoli.nl

Femke Roelofs
bedrijfsarts
BIG: 99054856201
f.roelofs@debedrijfspoli.nl

Rowan

Rowan Schuijling
arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 99918904101
r.schuijling@debedrijfspoli.nl

Rob

Rob van Vliet
arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 79064274601
r.van.vliet@debedrijfspoli.nl

Inge Boers

Inge Boers
arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 890497113201
i.boers@debedrijfspoli.nl

Frank

Frank Eleveld
arts
BIG: 19062972601
f.eleveld@debedrijfspoli.nl

Ayke Hermans

Ayke Hermans
arts
BIG: 49918482401
a.hermans@debedrijfspoli.nl

Marcella Overeem
arts
BIG: 19916885001
m.overeem@debedrijfspoli.nl

Pie

Pie Wessels
adviseur inzetbaarheid
p.wessels@debedrijfspoli.nl

Hilde-2

Hilde Wijers
coach arbeid & gezondheid
h.wijers@debedrijfspoli.nl

Hetty Nabuurs

Hetty Nabuurs
coach arbeid & gezondheid
BIG: 19010604030
h.nabuurs@debedrijfspoli.nl

Saskia van Vliet
coach arbeid & gezondheid
BIG: 29029954430
s.vanvliet@debedrijfspoli.nl

Janneke

Janneke Lichtenberg
coach arbeid & gezondheid
j.lichtenberg@debedrijfspoli.nl

Tonnie Mans
coach arbeid & gezondheid
t.mans@debedrijfspoli.nl

Commercie

Margriet

Margriet Verhagen
account support
m.verhagen@debedrijfspoli.nl

Annet Toonen-van der Aalsvoort
account support
a.toonen@debedrijfspoli.nl

Annette in den Bosch

Annette in den Bosch
sales support
a.indenbosch@debedrijfspoli.nl

Rianne

Rianne van Harmelen
projectbureau/contractadministratie
r.vanharmelen@debedrijfspoli.nl

Servicecentrum

man onbekend

Werner Jacobs
operationeel manager/lid MT
w.jacobs@debedrijfspoli.nl

Chantal

Chantal van Coolwijk
planningscoördinator
c.van.coolwijk@debedrijfspoli.nl

Jeroen kleur

Jeroen Driessen
key user
j.driessen@debedrijfspoli.nl

Demi Meijer
algemeen medewerker servicecentrum
d.meijer@debedrijfspoli.nl

Annelies Pennings

Annelies Pennings
baliemedewerker
a.pennings@debedrijfspoli.nl

Elvira van Alst
baliemedewerker
e.vanalst@debedrijfspoli.nl

Jolanda

Jolanda van Dijk-Rossen
baliemedewerker
j.rossen@debedrijfspoli.nl

Regio Noordoost

Diana

Diana Ehren
medewerker servicecentrum/coördinator
d.ehren@debedrijfspoli.nl

Miranda Peters
medewerker servicecentrum/ interventie coördinator
m.peters@debedrijfspoli.nl

Eminenur Ozdemir

Eminenur Özdemir
medewerker servicecentrum
e.ozdemir@debedrijfspoli.nl

Paulien Mulder

Paulien Mulder
medewerker servicecentrum
p.mulder@debedrijfspoli.nl

Debby

Debby van den Hoogen
medewerker servicecentrum/doktersassistente
d.vandenhoogen@debedrijfspoli.nl

Regio Zuidoost

Dinand

Dinand van Haaren
medewerker servicecentrum/coördinator
d.vanhaaren@debedrijfspoli.nl

Mariska kleur

Mariska Stenssen
medewerker servicecentrum
m.stenssen@debedrijfspoli.nl

Rixt van der Heijden
medewerker servicecentrum/doktersassistente
r.vanderheijden@debedrijfspoli.nl

Yvette

Yvette Janssen
medewerker servicecentrum
y.janssen@debedrijfspoli.nl

Directeur

Ton Theloosen

Ton Theloosen
directeur
t.theloosen@debedrijfspoli.nl