Ons team

Als betrokken arbodienst vinden wij het belangrijk dat je weet wie wij zijn. Hieronder vind je dan ook een overzicht van al onze medewerkers. Sta je er binnenkort zelf ook bij? Bekijk hier onze vacatures. Of lees eerst iets meer over wie wij zijn.

Regio Noordoost

Caroline Kolkman
regiomanager/ lid MT
c.kolkman@debedrijfspoli.nl

Rik

Rik Menting
bedrijfsarts/stafarts/lid MT
BIG: 89022747401
r.menting@debedrijfspoli.nl

Edo

Edo Kraaier
bedrijfsarts
BIG: 19022214401
e.kraaier@debedrijfspoli.nl

Jacqueline Janssen

Jacqueline Janssen
bedrijfsarts/bedrijfsgeneeskundig specialist Exparzo
BIG: 9031273301
j.janssen@debedrijfspoli.nl

Thea

Thea Maathuis
bedrijfsarts
BIG: 19025998001
t.maathuis@debedrijfspoli.nl

Koen Venne
bedrijfsarts
BIG: 49912070801
k.venne@debedrijfspoli.nl

Jeanne Margot Kroese

Jeanne Margot Kroese
bedrijfsarts
BIG: 49053000601
j.kroese@debedrijfspoli.nl

Dieuwke

Dieuwke Planting
arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 49916784801
d.planting@debedrijfspoli.nl

Roel

Roel van Dijck
arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 69922465101
r.vandijck@debedrijfspoli.nl

Jessica Oudenampsen
arts
BIG:19926845601
j.oudenampsen@debedrijfspoli.nl

Suzanne Mul
arts
BIG: 89926659201
s.mul@debedrijfspoli.nl

Jedidja

Jedidja Kling
adviseur inzetbaarheid
j.kling@debedrijfspoli.nl

Marjan kleur

Marjan Rozendal
coach arbeid & gezondheid
m.rozendal@debedrijfspoli.nl

Denise

Denise de Romph
coach arbeid & gezondheid
BIG: 59019309730
d.deromph@debedrijfspoli.nl

Koert

Koert Maas
coach arbeid & gezondheid
BIG: 69044618804
k.maas@debedrijfspoli.nl

Marcel Oudijk

Marcel Oudijk
coach arbeid & gezondheid
BIG: 59012122930
m.oudijk@debedrijfspoli.nl

Bjorn

Björn Geefhuizen
coach arbeid & gezondheid
b.geefhuizen@debedrijfspoli.nl

Wietske Gougon-Kerkhof
coach arbeid en gezondheid
w.gougon@debedrijfspoli.nl

man onbekend

Manon Geesink
coach arbeid en gezondheid
m.geesink@debedrijfspoli.nl

Marloes Voogsgeerd
coach arbeid en gezondheid
m.voogsgeerd@debedrijfspoli.nl

Andrea Koops
coach arbeid en gezondheid
a.koops@debedrijfspoli.nl

Regio Zuidoost

Marije Reus

Marije Reus
regiomanager/lid MT
m.reus@debedrijfspoli.nl

Marc Brouwers
bedrijfsarts/bedrijfsgeneeskundig specialist Exparzo
BIG: 49049563401
m.brouwers@debedrijfspoli.nl

Haidy

Haidy van Troon
bedrijfsarts
BIG: 49049540701
h.vantroon@debedrijfspoli.nl

Jan Konijnenburg

Jan Konijnenburg
bedrijfsarts
BIG: 59046432101
j.konijnenburg@debedrijfspoli.nl

Huub

Huub Derksen
bedrijfsarts
BIG: 29020612901
h.derksen@debedrijfspoli.nl

Jan Groenen
bedrijfsarts
BIG: 19021216201
j.groenen@debedrijfspoli.nl

Femke Roelofs
bedrijfsarts
BIG: 99054856201
f.roelofs@debedrijfspoli.nl

Rowan

Rowan Schuijling
arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 99918904101
r.schuijling@debedrijfspoli.nl

Rob

Rob van Vliet
arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 79064274601
r.van.vliet@debedrijfspoli.nl

Inge Boers

Inge Boers
arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 890497113201
i.boers@debedrijfspoli.nl

Marjolein Rol
arts
BIG: 19919713001
m.rol@debedrijfspoli.nl

Marleen Veenstra
arts
BIG: 49915766601
m.veenstra@debedrijfspoli.nl

Lianne Claessen
arts
BIG: 19928417001
l.claessen@debedrijfspoli.nl

Robert Schoenaker
arts
BIG: 99926719301
r.schoenaker@debedrijfspoli.nl

Pie

Pie Wessels
adviseur inzetbaarheid
p.wessels@debedrijfspoli.nl

Hilde-2

Hilde Wijers
coach arbeid & gezondheid
h.wijers@debedrijfspoli.nl

Hetty Nabuurs

Hetty Nabuurs
coach arbeid & gezondheid
BIG: 19010604030
h.nabuurs@debedrijfspoli.nl

Saskia van Vliet
coach arbeid & gezondheid
BIG: 29029954430
s.vanvliet@debedrijfspoli.nl

Janneke

Janneke Lichtenberg
coach arbeid & gezondheid
j.lichtenberg@debedrijfspoli.nl

Tonnie Mans
coach arbeid & gezondheid
t.mans@debedrijfspoli.nl

Commercie

Annette in den Bosch

Annette in den Bosch
sales support
a.indenbosch@debedrijfspoli.nl

Margriet

Margriet Verhagen
account support
m.verhagen@debedrijfspoli.nl

Tessa Siebers
projectbureau/contractadministratie
t.siebers@debedrijfspoli.nl

Servicebureau

Werner Jacobs
operationeel manager/lid MT
w.jacobs@debedrijfspoli.nl

Chantal

Chantal van Coolwijk
planningscoördinator
c.van.coolwijk@debedrijfspoli.nl

man onbekend

Sandra van de Kamp
Algemeen medewerker servicebureau
s.vandekamp@debedrijfspoli.nl

Jolanda

Jolanda van Dijk-Rossen
baliemedewerker
j.rossen@debedrijfspoli.nl

Jip Kamerbeek
baliemedewerker
j.kamerbeek@debedrijfspoli.nl

Maud Oosterheert
baliemedewerker
m.oosterheert@debedrijfspoli.nl

Regio Noordoost

Diana

Diana Ehren
medewerker servicebureau/coördinator
d.ehren@debedrijfspoli.nl

Miranda Peters
medewerker servicebureau/ interventie coördinator
m.peters@debedrijfspoli.nl

Eminenur Ozdemir

Eminenur Özdemir
medewerker servicebureau
e.ozdemir@debedrijfspoli.nl

Paulien Mulder

Paulien Mulder
medewerker servicebureau
p.mulder@debedrijfspoli.nl

Debby

Debby van den Hoogen
medewerker servicebureau/doktersassistente
d.vandenhoogen@debedrijfspoli.nl

Regio Zuidoost

Dinand

Dinand van Haaren
medewerker servicebureau/coördinator
d.vanhaaren@debedrijfspoli.nl

Mariska kleur

Mariska Stenssen
medewerker servicebureau
m.stenssen@debedrijfspoli.nl

Rixt

Rixt van der Heijden
medewerker servicebureau/doktersassistente
r.vanderheijden@debedrijfspoli.nl

Yvette

Yvette Janssen
medewerker servicebureau
y.janssen@debedrijfspoli.nl

Tamara Moerbeek
medewerker servicebureau
t.moerbeek@debedrijfspoli.nl

Birgit Degen – Gradussen
medewerker servicebureau
b.degen@debedrijfspoli.nl

Directeur

Ton Theloosen

Ton Theloosen
directeur
t.theloosen@debedrijfspoli.nl