ons

team

Als betrokken arbodienst vinden wij het belangrijk dat je weet wie wij zijn.
Hieronder vind je een overzicht van al onze medewerkers.
Sta je er binnenkort zelf ook bij?

Regio Noord

Caroline Kolkman

Regiomanager/lid MT
c.kolkman@debedrijfspoli.nl

Rik Menting

Bedrijfsarts
BIG: 89022747401
r.menting@debedrijfspoli.nl

Thea Maathuis

Bedrijfsarts
BIG: 19025998001
t.maathuis@debedrijfspoli.nl

Jeanne Margot Kroese

Bedrijfsarts
BIG: 49053000601
j.kroese@debedrijfspoli.nl

Jan Willem Deen

Bedrijfsarts
BIG: 99020579701
j.deen@debedrijfspoli.nl

Dieuwke Planting

Arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 49916784801
d.planting@debedrijfspoli.nl

Marcel Oudijk

Coach arbeid & gezondheid
BIG: 59012122930
m.oudijk@debedrijfspoli.nl

Koert Maas

Coach arbeid & gezondheid
BIG: 69044618804
k.maas@debedrijfspoli.nl

Manon Geesink

Coach arbeid & gezondheid
m.geesink@debedrijfspoli.nl

Denise de Romph

Coach arbeid & gezondheid
BIG: 59019309730
d.deromph@debedrijfspoli.nl

Marjan Rozendal

Coach arbeid & gezondheid
m.rozendal@debedrijfspoli.nl

Ilma Hamming

Coach arbeid & gezondheid
i.hamming@debedrijfspoli.nl

Ineke Tichelman

Coach arbeid & gezondheid
i.tichelman@debedrijfspoli.nl

Charissa Vries

Coach arbeid & gezondheid
c.vries@debedrijfspoli.nl

Regio Zuid

Rob van den Heuvel

Huub Derksen

Bedrijfsarts
BIG: 29020612901
h.derksen@debedrijfspoli.nl

Haidy van Troon

Bedrijfsarts
BIG: 49049540701
h.vantroon@debedrijfspoli.nl

Jan Konijnenburg

Bedrijfsarts
BIG: 59046432101
j.konijnenburg@debedrijfspoli.nl

Jacqueline Janssen

Bedrijfsarts/bedrijfsgeneeskundig
specialist Exparzo/stafarts/lid MT
BIG: 9031273301
j.janssen@debedrijfspoli.nl

Paul Lemmens

Bedrijfsarts
BIG: 99042593301
p.lemmens@debedrijfspoli.nl

John Hoek

Bedrijfsarts
BIG: 09021555401
j.hoek@debedrijfspoli.nl

Femke Roelofs

Bedrijfsarts
BIG: 99054856201
f.roelofs@debedrijfspoli.nl

Inge Boers

Bedrijfsarts
BIG: 890497113201
i.boers@debedrijfspoli.nl

Rowan Schuijling

Arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 99918904101
r.schuijling@debedrijfspoli.nl

Rob van Vliet

Bedrijfsarts
BIG: 79064274601
r.van.vliet@debedrijfspoli.nl

Roel van Dijck

Arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 69922465101
r.vandijck@debedrijfspoli.nl

Robert Schoenaker

Arts
BIG: 99926719301
r.schoenaker@debedrijfspoli.nl

Marjolein Rol

Arts
BIG: 19919713001
m.rol@debedrijfspoli.nl

Siem van den Berg

Arts
BIG: 79928485001
s.vandenberg@debedrijfspoli.nl

Amine Kocak

Tonnie Mans

Coach arbeid & gezondheid
t.mans@debedrijfspoli.nl

Hetty Nabuurs

Coach arbeid & gezondheid
h.nabuurs@debedrijfspoli.nl

Hilde Wijers

Coach arbeid & gezondheid
h.wijers@debedrijfspoli.nl

Judith Dumas

Coach arbeid & gezondheid
BIG: 89048721330
j.dumas@debedrijfspoli.nl

Anita Gröters – Leblanc

Coach arbeid & gezondheid
a.grotersleblanc@debedrijfspoli.nl

Saskia van Vliet

Coach arbeid & gezondheid
BIG: 29029954430
s.vanvliet@debedrijfspoli.nl

Janneke Lichtenberg

Coach arbeid & gezondheid
j.lichtenberg@debedrijfspoli.nl

Pascalle Reijnders

Coach arbeid & gezondheid
p.reijnders@debedrijfspoli.nl

Jamie Rongen

Coach arbeid & gezondheid
j.rongen@debedrijfspoli.nl

Ruud Wiegers

Coach arbeid & gezondheid
r.wiegers@debedrijfspoli.nl

Pie Wessels

Adviseur inzetbaarheid
p.wessels@debedrijfspoli.nl

Elma Wollaert

Adviseur inzetbaarheid
e.wollaert@debedrijfspoli.nl

Regio Midden

Marije Reus

Regiomanager/lid MT
m.reus@debedrijfspoli.nl

Marc Brouwers

Bedrijfsarts/bedrijfsgeneeskundig
specialist Exparzo
BIG: 49049563401
m.brouwers@debedrijfspoli.nl

Edo Kraaier

Bedrijfsarts
BIG: 19022214401
e.kraaier@debedrijfspoli.nl

Jan Groenen

Bedrijfsarts
BIG: 19021216201
j.groenen@debedrijfspoli.nl

Koen Venne

Bedrijfsarts
BIG: 49912070801
k.venne@debedrijfspoli.nl

Monique Kuipers

Bedrijfsarts
BIG: 19035676401
m.kuipers@debedrijfspoli.nl

Suzanne Mul

Arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 89926659201
s.mul@debedrijfspoli.nl

Marleen Veenstra

Arts
BIG: 49915766601
m.veenstra@debedrijfspoli.nl

Lianne Claessen

Arts
BIG: 19928417001
l.claessen@debedrijfspoli.nl

Gerard van Roestel

Arts
BIG: 89925102401
g.vanroestel@debedrijfspoli.nl

Luuk Duijnkerke

Arts
BIG: 89925723101
l.duijnkerke@debedrijfspoli.nl

Andrea Koops

Coach arbeid & gezondheid
a.koops@debedrijfspoli.nl

Marco Tom

Coach arbeid & gezondheid
m.tom@debedrijfspoli.nl

Björn Geefhuizen

Coach arbeid & gezondheid
b.geefhuizen@debedrijfspoli.nl

Edwin van den Broek

Coach arbeid & gezondheid
BIG: 69033285004
e.vandenbroek@debedrijfspoli.nl

Monique Kerkhof

Coach arbeid & gezondheid
m.kerkhof@debedrijfspoli.nl

Jedidja Kling

Adviseur inzetbaarheid
j.kling@debedrijfspoli.nl

Servicebureau Algemeen

Werner Jacobs

Operationeel manager/lid MT
w.jacobs@debedrijfspoli.nl

Lisette Janssen-Veeren

Operationeel manager/lid MT
l.janssen-veeren@debedrijfspoli.nl

Chantal van Coolwijk

Babs Alders

Planningscoördinator
b.alders@debedrijfspoli.nl

Sandra van de Kamp

Algemeen medewerker servicebureau
s.vandekamp@debedrijfspoli.nl

Marianne Rikken-Niessen

Algemeen medewerker servicebureau
m.rikken@debedrijfspoli.nl

Maud Oosterheert

Jolanda van Dijk-Rossen

Jip Kamerbeek

Nataša Savic

Servicebureau Regio Noord

Diana Ehren

Medewerker servicebureau/coördinator
d.ehren@debedrijfspoli.nl

Miranda Peters

Medewerker servicebureau /
interventie coördinator
m.peters@debedrijfspoli.nl

Eminenur Özdemir

Medewerker servicebureau
e.ozdemir@debedrijfspoli.nl

Melanie Glaap-Porter

Medewerker servicebureau
m.glaapporter@debedrijfspoli.nl

Marlissa Coolen

Medewerker servicebureau
m.coolen@debedrijfspoli.nl

Ana Graña Gestal

Medewerker servicebureau
a.grana@debedrijfspoli.nl

Servicebureau Regio Zuid

Tamara Moerbeek

Medewerker servicebureau
t.moerbeek@debedrijfspoli.nl

Melissa de Laaf

Medewerker servicebureau
m.delaaf@debedrijfspoli.nl

Jack Cox

Medewerker servicebureau
j.cox@debedrijfspoli.nl

Mariska Stenssen

Medewerker servicebureau
m.stenssen@debedrijfspoli.nl

Dewi Saffrie

Medewerker servicebureau
d.saffrie@debedrijfspoli.nl

Angelina Verweijen-Rosmalen

Medewerker servicebureau
a.verweijen@debedrijfspoli.nl

Sigrid Boersma

Medewerker servicebureau
s.boersma@debedrijfspoli.nl

Sandra Onstein

Medewerker servicebureau
s.onstein@debedrijfspoli.nl

Commercie

Annette in den Bosch

Margriet Verhagen

Tessa Siebers

Projectbureau /
contractadministratie
t.siebers@debedrijfspoli.nl

Marjolein Ligtvoet-Molmans

Directeur

Ton Theloosen