Het team.

Als betrokken arbodienst vinden wij het belangrijk dat je weet wie wij zijn. Hieronder vind je dan ook een overzicht van al onze medewerkers. Sta je er binnenkort zelf ook bij? Bekijk hier onze vacatures. Of lees eerst iets meer over wie wij zijn.

Regio Noordoost

Caroline Kolkman2 kleur

Caroline Kolkman
regiomanager/ lid MT
c.kolkman@debedrijfspoli.nl

Rik

Rik Menting
bedrijfsarts/stafarts/lid MT
BIG: 89022747401
r.menting@debedrijfspoli.nl

Edo

Edo Kraaier
bedrijfsarts
BIG: 19022214401
e.kraaier@debedrijfspoli.nl

Jacqueline Janssen

Jacqueline Janssen
bedrijfsarts/bedrijfsgeneeskundig specialist Exparzo
BIG: 9031273301
j.janssen@debedrijfspoli.nl

Thea

Thea Maathuis
bedrijfsarts
BIG: 19025998001 
t.maathuis@debedrijfspoli.nl

Koen

Koen Venne
arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 49912070801
k.venne@debedrijfspoli.nl

Dieuwke

Dieuwke Planting
arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 49916784801
d.planting@debedrijfspoli.nl

Jeanne Margot Kroese

Jeanne Margot Kroese
arts in opleiding tot bedrijfsarts
BIG: 49053000601
j.kroese@debedrijfspoli.nl

Roel
Marjan kleur
Denise
Koert
Marcel Oudijk
Bjorn
Jedidja

Regio Zuidoost

Marije Reus
Marc Brouwers
Haidy
Jan Konijnenburg